Тютюн Tangiers

Тютюн Tangiers Noir Jackfruit (Джекфрут) - 250 грам

Тютюн Tangiers Noir Jackfruit (Джекфрут) - 250 грам

2100.00 грн.
1850.00 грн.

Тютюн Tangiers Noir Mimon (Мімон) - 250 грам

Тютюн Tangiers Noir Mimon (Мімон) - 250 грам

2100.00 грн.
1850.00 грн.

Тютюн Tangiers Noir Mime (М'ята Лайм) - 250 грам

Тютюн Tangiers Noir Mime (М'ята Лайм) - 250 грам

2100.00 грн.
1850.00 грн.

Показано від 1 до 15 з 107 (всього сторінок: 8)

Тютюн Tangiers у Львові

Багато курців наргиле приходять до висновку, що в певний момент пора переходити до тютюнових сумішей більш дорогого і якісного рівня. Щоденні кальянні заправки пересічного якості від азіатських виробників хоч і використовують сортове тютюнове листя, але не завжди можуть похвалитися якісним виробництвом. Тютюн Tangiers у Львові - це саме той якісний продукт, який можна вибрати після того, як вирішили відійти від заправок початкового рівня.

Його ароматний дим помітно відрізняється за смаком від сумішей нижнього цінового діапазону. Причому дана відмінність прекрасно відчувається вже після першої затяжки. Замовити цю чудову заправку можна в інтернет-магазині прямо зараз. Виберіть в електронному каталозі смак, який сподобався, і додайте його в корзину. Сама покупка займе лише кілька хвилин, зате ексклюзивний тютюн, який ви отримаєте за оптимальною вартістю, подарує багатогодинне задоволення.

Переваги тютюну Танжирс

Смакові якості, якими володіє курильна суміш цієї торгової марки, добре запам'ятовуються, їх легко відрізнити від більшої частини інших заправок завдяки гіркуватим ноткам. Використовуваний компанією Tangiers тютюн настільки хороший, що відмінно поєднується практично з будь-якими ароматичними добавками. При цьому він виступає першокласною основою для накладення на нього потрібних смакових відтінків.

Цей тютюновий бренд має американське походження, а значить, його якість повністю відповідає високим вимогам досвідчених курців наргиле. Тютюн для кальяну Tangiers виділяється на тлі дешевих заправок для кальяну завдяки таким особливостям:

  • приголомшлива гармонійність смаків тютюнового аркуша і ароматичних добавок;
  • застосування тільки спеціально відібраної рослинної сировини для виробництва міксу;
  • природний смак тютюну в кожному затягуванні;
  • чудова віддача смакових якостей протягом усього куріння тютюну для кальяну Танжирс;
  • відмінне димоутворення;
  • стійкість заправки до перепалювання.

Додатково хочеться відзначити хорошу упаковку тютюну цього виробника. Навіть якщо транспортування товару по Україні було довгим, ви завжди отримаєте курильну суміш такої якості, як ніби вам її привезли з фабрики в день виготовлення.

Як роблять тютюн Танжирс для кальяну

 Всі достоїнства цієї заправки для наргиле грунтуються на ретельно відпрацьованій технології виробництва, що поєднує в собі класичні рецепти і сучасні досягнення. Тютюн Танжірс є сумішшю з тютюнового листя сортів Вірджинія і Берлі, які мають різну міцністю. Виробник позиціонує на ринку кілька ліній цього продукту і саме зміною пропорції тютюну різних видів досягається загальна смакова насиченість заправки.

Перш ніж ви зможете купити тютюн у Львові для заправки в кальян цей рослинний продукт проходить багатоступеневу обробку. Сам збір рослини відбувається за особливою технологією, коли спочатку зриваються верхні листи, дозволяючи нижнім дозріти до потрібної стадії.

Правильне висушування і ферментація листя тютюну для кальяну Танжирс дуже важливі, вони визначають смакову лінію рослинної сировини і рівень вмісту в ній нікотину. Тривала обробка підвищує ціну на тютюн, але досвідчені і вимогливі курці завжди віддадуть перевагу статусному продукту, ніж дешевим підробкам.

Наступна стадія - це вимочування тютюнового аркуша. Воно спрямоване на зменшення в готовій кальяній заправці шкідливих речовин і смол. Завдяки такій ретельно проведеній процедурі можна купити міцний за смаком тютюн, який практично нешкідливий для організму. Виробник тютюну для кальяну Танжирс, нарізає листя особливим чином, так щоб вони максимально ефективно обдувались гарячим повітрям від вугілля в процесі використання. Таким чином, будь-який кальян у Львові з цією заправкою подарує курцеві чудову насолоду від вдихання аромату цієї тліючої тютюнової суміші.

Смакові властивості тютюнової заправки Танжирс

Широка популярність даної тютюнової суміші багато в чому грунтується на оригінальних смаках, які пропонує виробник. Сюди відносяться як традиційні аромати, так і унікальні поєднання. Рекомендуємо купити тютюн для кальяну з такими смаками:

  • Cane Mint (Очеретяна м'ята) - хороший смак, що поєднує нотки м'ятного льоду при вдихуванні і солодкуватий післясмак;
  • Leviathan (Лаванда) - класичний квітковий аромат, який запам'ятовується надовго;
  • Noir Summer Solctice Celebration (Свято Літнього Сонцестояння) - дуже оригінальний фруктовий мікс, він відмінно сприймається дівчатами у Львові;
  • Marascino Cherry (Коктейльна вишня) - прекрасна заправка для веселої компанії.

Пропонований асортимент дозволить вибрати для себе кілька відповідний ароматів як для щоденного вживання, так і для особливих випадків.

Де купити тютюн Танжирс у Львові

Наш інтернет-магазин є прямим постачальником тютюнової суміші торгової марки Танжирс. Купуючи у нас, ви отримаєте оригінальний продукт, якість якого отримує тільки хороші відгуки. Кожна заправка, яку ви виберете, має насичений смак, що відрізняє цього виробника від більш дешевих сумішей для наргиле.

Замовити тютюн Tangiers можна як онлайн, так і по телефону. У будь-якому випадку отримана заявка буде оброблена максимально швидко. Безкоштовна доставка товару здійснюється кур'єром, а в регіони - за допомогою поштової фірми.