Тютюн Milano 100 грам

Показано від 1 до 15 з 72 (всього сторінок: 5)
Тютюн Milano 100 грам

Тютюн для кальяну Milano 100 грам за помірними цінами у Львові

Тютюнові суміші для куріння кальяну з Європи славляться високою димністю, насиченою ароматикою і стійкістю до перепадів температур. Тютюн Milano 100 грам - продукт, який випускають в Німеччині. Ті, хто пробував курити мікси, відзначають приємний м'який смак, який зберігається протягом усього сеансу куріння.

Замовити сертифікований товар за помірною ціною у Львові і з доставкою в будь-який регіон України пропонує компанія «Тютюн Львів». У каталозі ви знайдете свіжі товари з високими курильними характеристиками.

Тютюн для кальяну Milano 100 грам: вибір досвідчених курців

Секрет ароматів тютюнових міксів криється в додаванні ароматизаторів, які виготовляють в Німеччині спеціального для цього бренду. Їх відмінності - насиченість, оригінальність, несхожість на інші варіанти.

Лінійка рясна цікавими курильними рішеннями. Виробник передбачив в сумішах оптимальну концентрацію кожного інгредієнта.

Тютюновий лист вищого сорту Вірджинію Голд в процесі виробництва добре промивається, а після довго вариться в сиропі. Суміш ідеально просякнута рясним сиропом. Тому готувати нарізку до забивання не потрібно.

Діставши мікс з упаковки, можна виявити, що він липне до рук. Це хороший знак, який вказує на те, що перед вами оригінальний продукт з додаванням медового просочення.

Існує думка: густим і соковитим димом володіє тільки міцний курильний товар. Тютюн Мілано 100 грам доводить зворотне. Смак зберігається надовго, а ароматика захоплює.

Плюси сумішей

До плюсів тютюну Milano з Німеччини відносять такі:

 • дрібна і акуратна нарізка тютюнового аркуша преміум категорії;
 • не потрібно віджимати сироп перед забиванням;
 • жаростійкість;
 • при згоранні суміші  зніміть частину вугілля, це допоможе чаші охолонути і склад швидко відновить первинний смак;
 • смак залишається інтенсивним і в той же час м'яким протягом 50-80 хвилин;
 • купити тютюн Milano 100 грам можна з чашею з будь-якого матеріалу;
 • кращі способи забивання - класичний і в дотик;
 • для кращого розкриття тютюнового аркуша використовуйте калауд, адже з його допомогою реально контролювати жар і тривалість покуру;
 • велика лінійка смаків, що складається з моно варіантів і готових сумішей;
 • натуральний смак без хімозності;
 • упаковка виконана в стильному і привабливому дизайні;
 • герметична упаковка зберігає тютюн для кальяну Мілано свіжим тривалий час.

Сьогодні оригінальний продукт конкурує нарівні з бюджетними і преміальними сумішами. Знайти сертифікований тютюн для кальяну Milano 100 грам реально в інтернет-магазині «Тютюн Львів».

Вартість нарізки демократична. Поставки налагоджені безпосередньо від виробника. Такі мікси розслаблюють і дарують позитивні емоції, незалежно від того, курите ви кальян в спеціальному закладі або вдома.

Інструкція з забивання

 Щоб порадувати гостей і себе приємним курінням, важливо знати, як забивати суміш. Після того як вирішили купити тютюн Мілано 100 грам в Україні та отримали на пошті, скористайтеся наступною інструкцією.

 1. Розкрийте банку і добре перемішайте суміш. Повинна вийти однорідна консистенція. Залиште пачку для акліматизації на 10 хвилин, в цей час займіться складанням курильного апарату.
 2. Кращим посудиною для забивання буде чаша турка або UPG.
 3. Відміряйте невелику кількість суміші, розділіть на 2 частини і перетріть одна об одну. Це допоможе збити тютюн для кальяну. Зайва заливка залишиться на долонях. Віджиму суміш не вимагає.
 4. Підійде забивання в класичному варіанті і з легким дотиком. Другий метод передбачає забивання так, щоб тютюновий склад трохи торкався калауда або відрізків фольги. Це сприяє збільшенню міцності кальяну.
 5. Трьох вуглинок і 7 хвилин вистачить, щоб розігріти мікс. 6. Якщо дим дуже концентрований і густий, одне вугіллячко прибирають.

Купити тютюн Milano 100 грам в інтернет-магазині «Тютюн Львів» можна, вибравши відповідний смак з великого асортименту. Також компанія співпрацює з перевіреними постачальниками високоякісних кальянів. Довговічність, безпечні матеріали, помірні ціни на будь-який товар - ось переваги компанії.