Тютюн Drugoy

Тютюн Drugoy Watermelon (Кавун) - 25 грам

Тютюн Drugoy Watermelon (Кавун) - 25 грам

95.00 грн.
90.00 грн.

Тютюн Drugoy Blueberry (Чорниця) - 25 грам

Тютюн Drugoy Blueberry (Чорниця) - 25 грам

95.00 грн.
90.00 грн.

Тютюн Drugoy Mango (Манго) - 25 грам

Тютюн Drugoy Mango (Манго) - 25 грам

95.00 грн.
90.00 грн.

Тютюн Drugoy Plum (Слива) - 25 грам

Тютюн Drugoy Plum (Слива) - 25 грам

95.00 грн.
90.00 грн.

Тютюн Drugoy Quince (Айва) - 25 грам

Тютюн Drugoy Quince (Айва) - 25 грам

95.00 грн.
90.00 грн.

Тютюн Drugoy Kiwi Lime (Ківі Лайм) - 25 грам

Тютюн Drugoy Kiwi Lime (Ківі Лайм) - 25 грам

95.00 грн.
90.00 грн.

Тютюн Drugoy Pineapple (Ананас) - 25 грам

Тютюн Drugoy Pineapple (Ананас) - 25 грам

95.00 грн.
90.00 грн.

Тютюн Drugoy Raspberry (Малина) - 25 грам

Тютюн Drugoy Raspberry (Малина) - 25 грам

95.00 грн.
90.00 грн.

Показано від 1 до 15 з 50 (всього сторінок: 4)

Тютюн Drugoy: вибір цінителів диму міцніше

Тютюн Drugoy - відноситься до категорії загальнодоступного завдяки самим лояльним розцінками на цей товар. Він є продукцією відносно молодого бренду, створеного в Росії, але вже зараз товари даної марки вийшли за межі цієї країни і купити тютюн для кальяну бренду бажають в десятках країн. Поєднання високої міцності з феєричними чистими смаками дозволяє створити справжні шедеври.

Найвідоміші види продукції

Вибираючи суміш цієї марки, споживач може знайти як звичні для кальянщиків смаки - чорницю, грушу, малину, так і незвичайні рішення. З кальянними шедеврами даного бренду можна зануритися в тропічний дим з нотками ананаса або манго, згадати зухвалу молодість або вчорашню вечірку з клубами диму, що дарують присмак пепсі.

Найбільш відомими і популярними смаками є:

 • Апельсиновий сік;
 • Чорна смородина;
 • Червона смородина;
 • Манго;
 • Ананас;
 • Груша;
 • Малина;
 • Слива;
 • Кавун;
 • Чорниця;
 • Пепсі.

Навіть самі по собі ці смаки прекрасні, а якщо хочеться чогось незвичного, варто поекспериментувати з міксами - ви зробите безліч приємних відкриттів!

Властивості

Перед покупкою варто поцікавитися не тільки тим, які аромати пропонує виробник, але і власне технічними характеристиками, що впливають на процес розкурювання. Зокрема, важливе значення мають:

 • Міцність;
 • Димність;
 • Температура розкурювання.

Тютюн для кальяну Інший - досить міцний. Недосвідчений курець буде відчувати дискомфорт, але для споживачів з досвідом куріння такої кальян доставить чимало задоволення.

Температура розкурювання, що природно для міцних сумішей, висока. Силіконові чаші можуть постраждати, якщо спробувати запалити цей продукт саме в них. Виробник рекомендує застосовувати кальянні установки з більш термостійкими глиняними чашами.

Димність у цього продукту досить непогана. Просочення листя гліцерином призводить до того, що дим ефектно клубочиться, добре тримає форму, не подразнює дихальні шляхи. А головне - його багато і тютюн для кальяну Drugoy дарує справжнє відчуття східної казки.

Як виробництво впливає на якість

Багато споживачів впевнені, що чим вища ціна, тим вище якість товару. Насправді на вартість впливає безліч факторів - розміщення виробництва, особливості оподаткування, зарплати в регіоні і багато іншого. Тому цілком доступний за вартістю продукт російського виробництва справляє на споживачів приємне враження, незважаючи на досить лояльні розцінки.

Для виробництва застосовується якісний тютюновий лист правильної нарізки. Він досить невеликий для ефективного просочення сиропом, ароматизаторами, гліцерином - і досить великий, щоб показувати істотну термостійкість і не дмухнути передчасно.

Всі процеси здійснюються за тими ж методиками, що і у провідних виробників тютюну в світі - правильна нарізка, в’ялення, тривале просочування із застосуванням натуральних меду, цукру, гліцерину, використання ароматизаторів від кращих світових брендів, герметична розфасовка, завдяки чому суміш не втрачає свої властивості .

Точне дотримання технологій - запорука ідеального балансу смаку, аромату, післясмаку. Цього достатньо, щоб купити тютюн Drugoy для вашої вечірки.

Застосування

Виробник рекомендує застосовувати для розкурювання тільки глиняну чашу. Тютюн хороший як в якості моносмаків, так і в різних міксах, але важливо правильно підібрати компоненти, які підкреслять смак один одного.

Купити тютюн Інший за оптимальними цінами можна онлайн. Наш інтернет-магазин пропонує не тільки тютюн Інший у Львові. У нас можна купити кальян і вугілля, проконсультуватися про те, який продукт більше відповідає вашим смаковим пристрастям.

Якщо ви відвідали Львів, можливий самовивіз товару. У всіх інших випадках вас виручить доставка, завдяки якій ви можете замовити товар в будь-яке місто України.