Тютюн Sultan

Показано від 1 до 15 з 76 (всього сторінок: 6)

Тютюн Sultan: який смак вибрати новачкові?

Тютюн Sultan від йорданської компанії з'явився на нашому ринку порівняно недавно. Виробник досить довго залишався всередині країни, а тепер вийшов в країни Європи. Тютюн для кальянів має безліч позитивних відгуків і цілком конкурентоспроможний з гігантами нашого ринку.

Тютюн Sultan - особливості та властивості

Для виробництва тютюну Sultan компанія з Йорданії використовує тютюновий лист середньої міцності. В якості додаткових компонентів застосовуються натуральні ароматизатори і гліцерин. Консистенція суміші і ступінь подрібнення тютюнового листя є оптимальною для куріння продукції в готовому вигляді. Тютюн для кальяну Султан має натуральний аромат, який яскраво проявляється відразу після відкриття упаковки. Це підтверджує, що якість суміші відповідає заявленому виробником рівню ароматичних добавок і дарує насолоду всім любителям кальянокуріння.

Смакова лінійка тютюну Султан

Смакове різноманітність від компанії з Йорданії налічує понад сто ароматів, але на нашому ринку представлено приблизно сорок. У лінійці присутні моно-смаки і мікси, кожен з яких має унікальний склад. Під час куріння кальяну кожен продукт гарантовано розкриває смак, який лежить в основі тютюну. Якістю надзвичайного Султану є тривала передача смаку і відсутність присмаку хімічних компонентів. Конкурентоспроможною перевагою всієї продукції компанії заявлена висока жаростійкість. Незалежно від того, який використовується механізм контролю жару, суміші Sultan зберігають первинні смакові якості і не мають присмаку гіркоти, головне правильно первинно прогріти тютюн. Залежно від індивідуальних переваг, під час куріння кальяну, можна використовувати до 4 вуглин.

Поширені смаки Sultan:

  • вишня-банан (Banana Cherry) - солодкуватий аромат тропічного фрукту в поєднанні з кислуватим смаком вишні;
  • коктейль з чорниці (Black Coctail) - курці кальяну відчувають смак справжніх лісових ягід;
  • свіжа ожина (Blackberry) - суміш має не дуже яскравий, але натуральний смак стиглої ягоди;
  • пиріг з чорницею - (Blueberry Cake) - чорниця виражена не яскраво, а ось бісквітний післясмак запам'ятовується надовго;
  • жувальна гумка бабл гам (Bubbly Gum) - суміш нагадує знайомий з дитинства смак жуйки;
  • капучино (Cappuccino) - цей тютюн цінують любителі поєднання солодкувато-вершкового смаку з ароматом кави;
  • жувальна гумка з корицею (Cinnamon Gum) - назва смаку говорить сама за себе, в чистому вигляді швидко приїдається, добре підходять для міксуванні.

На сайті tabak.lviv.ua можна замовити ці та інші смаки тютюну Sultan. Якщо не знаєте на якому ароматі зупинити вибір, спробуйте різні суміші або створіть свій унікальний мікс.