Кальяни

Показано від 1 до 15 з 208 (всього сторінок: 14)

Кальяни - спосіб отримати релакс

Традиція палити кальян підкорила Львів практично повністю. Ця звична для східних чоловіків процедура міцно зайняла нішу приємного проведення часу для всіх, хто цінує стриманість і спокій, як в домашній обстановці, так і хука-клубі. Куріння тютюну за допомогою спеціального пристрою дуже відрізняється від всіх інших способів, а необхідність виконувати певну послідовність дій допомагає зосередитися.

Купити кальян у Львові недорого можна в нашому інтернет-магазині. Навіть моделі початкового рівня, які ми пропонуємо, є якісними і забезпечують повну віддачу заправкою своїх смакових властивостей. Ретельно підігнані між собою деталі забезпечують хорошу роботу наргиле. З огляду на відсутність зайвого декору, ціна на такий прилад досить доступна.

Пристрій кальяну

Класичне компонування кальяну було придумане в Індії в XVII столітті. З цього часу воно не змінювалася значних змін. Модифікувалися тільки окремі вузли. Почали застосовуватися сучасні матеріали: силікон для шланга і чиліма, нержавіюча сталь для шахти. При цьому загальна вартість даного пристрою все одно залишається невисокою, особливо якщо не переплачувати за бренд.

Найголовніша частина кальяну - шахта. Вона є сполучною ланкою всієї конструкції наргиле і відповідає за доставку гарячого тютюнового диму від чиліма в колбу. Крім того, сюди ж монтується гнучкий шланг з мундштуком, через який курець втягує дим в себе. Звичайна довжина шланга складає 150-170 см. Він повинен забезпечувати зручність куріння без зайвого сплутування або переплетення. Сьогодні можна замовити кальяни як з одним, так і з декількома шлангами.

Колба, призначена для наливу води, є опорою і основою всієї конструкції. Кальяни у Львові купити можна як з класичними круглими східними моделями, так і з дизайнерськими рішеннями. Колба виготовляється з товстого скла, яке завдяки додатковій вазі забезпечує стійкість всієї конструкції. Велика частина виробників,  продукцію яких ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, мають уніфікований розмір горлечка, що забезпечує їх взаємозамінність.

Верхня частина кальяну називається чилим або чаша. Вона служить для безпосередньої закладки курильної суміші. Виготовляється з жароміцної кераміки. Аксесуари для кальяну у нас представлені в асортименті, ви завжди можете вибрати чилим, виготовлений з силікону. Деякі курці вважають його більш зручним. Під чілімом монтується блюдце для збору попелу. Зверху встановлюється ковпак, який оберігає вугілля від падіння. Замість цієї деталі можна застосувати калауд, що регулює доступ кисню до гарячого палива.

Порядок розпалювання кальяну

Купити тютюн для кальяну для домашньої колекції в асортименті краще заздалегідь. Це дозволить заощадити час надалі і представить вас як гостинного господаря під час прийому гостей. Сама процедура розпалювання наргиле досить проста і включає в себе лише кілька правил, виконання яких є обов'язковим. Одним з профілів нашої компанії є продаж кальянів. Купуючи пристрій для куріння тютюну у нас, ви гарантовано отримаєте якісний виріб.

Перший крок - це заповнення колби водою. Рідина повинна бути залита так, щоб нижній край шахти був занурений в неї на 5 сантиметрів. Слід перевірити щільність з'єднання цієї деталі, вона повинна повністю заходити в отвір колби. При необхідності можна замовити і замінити ущільнювач.

Закладка курильної суміші в чилим відбувається шляхом її розміщення в відповідному місці цієї деталі без ущільнення - гаряче повітря від деревного вугілля повинен добре обдувати заправку. Після цього тютюн накривається фольгою, в якій будь-яким тонким гострим предметом робиться кілька десятків отворів.

Вугілля для кальяну викладається на чилим вже гарячим. Розпалювати деревне паливо на самому кальяні не можна, так як це призведе до вигоряння тютюнової суміші. Для попереднього прогріву вугілля рекомендується купити спеціальну електричну піч, яка значно спростить цей процес.

Перевірити гарячий кальян на герметичність дуже просто: для цього потрібно після кількох затяжок просто злегка подути в мундштук. Якщо є порушення в ущільненні - це буде відразу видно по виділенню диму звідти.

Купити кальяну для дому

Найпростіше купити кальян в інтернет-магазині, так як це дозволить неквапливо і обдумано здійснити вибір. Крім того, послуга доставки по Україні дозволить зробити це звідки завгодно без прив'язки до місця.

При виборі кальяну доцільно віддавати перевагу відомим виробникам. Їх пристрої для куріння є результатом значного досвіду роботи і забезпечують хорошу роботу. При цьому можна придбати звичайні кальяни недорого або віддати перевагу елітним пристроям з авторським дизайном. Асортимент пристроїв для куріння у Львові досить широкий, щоб задовольнити абсолютно будь-який попит.

Ключовим фактором при виборі хуки є її висота. Робочі домашні хуки для щоденного використання повинні бути від 50 до 90 см. З такими показниками ви можете купити тютюн у Львові будь-якої марки, і він однозначно буде добре розкуреним в цьому пристрої.