Йоржики

Йоржик для шахти LEX

Йоржик для шахти LEX

85.00 грн

Йоржик для колби LEX

Йоржик для колби LEX

75.00 грн

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Йоржики

Йоржик для кальяну - недорогий, але ефективний аксесуар

Ніхто не сперечатиметься з твердженням про те, що якісний кальян - це найбезпечніше куріння. З тютюнової суміші, яка на 70% складається з різних фруктових добавок і виноградної патоки, виходить дивно ароматний дим. Вдихаючи його, курці відчувають смак і запах екзотичних плодів. Великий асортимент тютюну дозволяє кожен раз отримувати нові враження. Але найчастіше можна почути скарги на те, що запах кальянного диму приглушується сторонніми присмаками і ароматами, а іноді і зовсім гірчить. Фахівці відразу можуть встановити причину: в деталях курильного приладу скупчився наліт від тривалого використання. Щоб позбутися його, радимо купити йоржик для кальяну. Це просто незамінний атрибут, який допоможе приводити в порядок ваше улюблений курильний пристрій.

Види йоржиків для чищення кальяну

Кальян складається з окремих деталей, форма і розмір яких істотно відрізняються один від одного. Тому необхідно придбати як мінімум три йоржика для чищення кальяну, кожен з яких буде призначений для різних частин. У нашому інтернет-магазині представлені різні види цього аксесуара:

  • Для колби підійде йоржик довжиною 30-40 см. Ручка його повинна бути міцною і зручною. Щетина на протилежному кінці - пружною і м'якою, довжина її може становити 2 - 2,5 см. Такий йоржик дістане до дна колби і м'яко очистить всі її внутрішні поверхні.
  • Для чищення шахти слід підібрати інший йоржик для кальяну. Щоб його зручно було тримати під час роботи, він повинен бути довшим самої шахти приблизно на 10-12 см. Довжина щетини - не більше 0,5 - 0,7 см, що дозволить проникнути в вузький отвір шахти.
  • Такі ж параметри має йоржик для шлангу, але щетина його повинна бути більш ніжною, адже на відміну від металевої шахти шланги виготовляють з м'яких матеріалів - шкіри або силікону.

Незважаючи на відмінність йоржиків для кальяну, ціна їх приблизно однакова, до того ж цілком демократична. Так що, купуючи кальян, можна відразу ж купити і необхідні аксесуари для кальяну, щоб мати можливість в будь-який час здійснювати якісний догляд за ним.

Догляд за кальяном

Мити всі деталі кальяну найкраще чистою проточною водою, а в разі утворення нальоту можна застосувати звичайну харчову соду. Вона не тільки ідеально справляється зі всякого роду відкладеннями на стінках судин (колб, чаш, шахт, шлангів), але і усуває будь-які запахи. Для догляду за кальяном це особливо важливо, оскільки в процесі куріння можна буде сповна насолоджуватися бажаними ароматами.