Йоржики

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Йоржики для чищення кальяну

Більшість курців, підібравши модель кальяну і  тютюнові суміші, якы сподобались, насолоджуються процесом куріння, часто забуваючи про те, що пристрій потребує догляду. Це дуже важливо, якщо не чистити пристрій, його робота не буде на належному рівні. З часом не буде відчуватися смак улюбленого тютюну, та й якість тяги помітно знизиться. Щоб уникнути цих моментів, рекомендується придбати йоржик для чищення кальяну. Можна попередньо замовити виріб, відвідавши офіційний сайт інтернет-магазину «Тютюн Львів».

Купуючи різні тютюнові суміші, курець отримує нові смакові відчуття. Коли в запаху з'являються сторонні домішки і відтінки, гіркота, слід провести чистку деталей кальяну від нальоту. Робити це краще після кожного прокура, не чекаючи, коли відомий вам смак зміниться до невпізнання. Йоржик для миття кальяну допоможе повністю очистити ті місця в наргиле, куди дістатися без подібного пристосування просто неможливо. Під час чищення можна використовувати спеціальні засоби, що допомагають при видаленні тютюнових нальотів. У нас відвідувачі зі Львова та інших регіонів нашої країни можуть купити аксесуари для кальяну, це значно полегшує догляд за курильними пристроями.

Використовуємо йоржик для чищення наргиле

На ринку кальянної продукції представлена величезна кількість супутніх товарів, в тому числі пристосувань і засобів для доглядоу за курильними приладами. З їх допомогою очищають кальян після попереднього прокура. Використовуються при цьому йоржики для кальянів, що допомагає вичистити важкодоступні місця. Догляд та чистка виконуються в певній послідовності:

  1. Насамперед від'єднують чашу з тютюном від шахти пристрою. З чаші прибирають фольгу, залишки тютюнової суміші.
  2. Далі шахту знімають з колби, виливають рідину, яка в ній накопилась.
  3. Кальян повністю розбирають до найдрібніших деталей.
  4. Використання йоржика і спеціальних засобів допомагає якісно очистити всі деталі пристрою. Тому досвідчені курці наполегливо радять йоржик для кальяну купити, він значно спростить роботу з очищення та прискорить її.

Подібна продукція представлена ​​в різних формах і розмірах та призначена для очищення колб, шах, шлангів курильного пристрою. Вартість виробів невисока, вона цілком доступна для наших клієнтів. Користуватися пристроями для чищення кальяну досить просто. На упаковці виробів є інструкція з наочним посібником.

Йоржик для кальяну зручний і простий у використанні

Багато курців доливають в колбу просту воду. Після початку прокура можна спостерігати як протягом 10 хвилин, вода змінює свій колір. На цей процес впливає тютюн для кальяну, який має різну димність і характеристики. Далі в процесі куріння відбувається засмічення колби димом. Якщо не очистити цей наліт, при наступному розкурюванні наргиле, ви не отримаєте всієї повноти тютюнового смаку. Щоб уникнути цього, необхідно придбати таке пристосування як йоржик.

За своєю формою кальяни відрізняються між собою. Щоб очистити всі деталі пристрою, необхідні вироби різної форми і розмірів. Йоржик для колби кальяну має довжину близько 40 см. Він оснащений щетиною середньої м'якості, висотою 2-2,5 см. Допоможе швидко очистити дно і поверхні всередині колби.

Йоржик для чищення шахти кальяну відрізняється невеликими розмірами. Щетина тут не більше 0,5-0,7 см. Добре очистити шахту вийде, коли довжина шахти менше цього параметра всього виробу. Для чищення шлангу використовують третій вид йоржиків. Він довше двох попередніх, з м'якою щетиною, яка не зможе зашкодити шлангу всередині. В інтернет-магазині «Тютюн Львів» покупцеві пропонується мінімальна ціна на ці вироби. Доставка замовлень проводиться по всій Україні. У магазині можна придбати кальяни необхідних форм і розмірів від відомих світових виробників.

Ціни на йоржики для кальянів

Вартість очищувачів для наргиле буває найрізноманітнішою і залежить виробника, матеріалів виготовлення. При цьому ціна самого навіть найдорожчого для чищення йоржика цілком доступна. Незалежно від його форми, розмірів і виробника, ціна не буде високою. Купити виріб зможе будь-який курець. Йоржик для шахти кальяну коштує трохи дорожче. На сайті інтернет-магазину можна замовити необхідні моделі йоржиків, що вимагаються чистячі засоби. Всі замовлення по Україні відправляються в той же день.

Великий вибір виробів, представлений в магазині «Тютюн Львів», допоможе вибрати йоржики під будь-які моделі кальянів. В наявності вироби з різною довжиною щетини, що відрізняються по своїй м'якості і жорсткості. Виконуючи постійний і якісний догляд за наргиле, куріння кальяну завжди буде якісним. Роблячи чистку, ви максимально продовжуєте термін експлуатації пристрою. При необхідності консультанти магазину допоможуть з підбором потрібних виробів, підкажуть потрібні моделі йоржиків для кальянів, якими ви користуєтеся. Вся продукція, представлена ​​в асортименті, високої якості, від перевірених виробників. Правильне очищення і догляд за наргиле дозволить отримати потрібний смак тютюну під час куріння.