Шланги

Показано від 1 до 15 з 37 (всього сторінок: 3)

Шланги для кальяну для комфортного куріння

Коли в Україні розглядають конструкцію наргиле, то зазвичай в першу чергу згадують шахту або колбу, тому що їх дизайнерське виконання є питанням смаку. Однак в пристрої для куріння не буває другорядних вузлів. Шланг для кальяну дуже важливий, оскільки без нього неможлива нормальна робота шиші. Наявність даного елементу є принциповим, оскільки саме завдяки йому наргиле відрізняється від інших пристроїв для куріння. На трубки для кальяну ціна цілком доступна.

Багато курців зі стажем вважають за краще замовити новий шланг для кальяну, замість стандартного. Ця деталь підбирається завжди індивідуально. Можна шланг для кальяну купити недорого, а відмінності між схожими деталями помітить тільки професіонал, однак в остаточному підсумку ретельний підбір завжди себе окупає. Обов'язково враховується довжина шлангу, його діаметр і матеріал виготовлення. Кожен із зазначених параметрів має важливе значення, оскільки впливає на якість тяги.

Купити шланг для кальяну можна в звичайному магазині тютюнових аксесуарів, проте правильніше робити це в спеціалізованому інтернет-магазині, такому як «Тютюн Львів». Дистанційна покупка дає більше часу на вибір товару, а також дозволяє підійти до цього процесу більш досконало. Крім того, завдяки швидкій відправці аксесуарів доставка буде здійснена в найкоротші терміни.

Навіщо потрібен шланг для кальяну

Згідно самої загальноприйнятої точки зору перші кальяни з'явилися в Індії в XVII столітті. Спочатку даний пристрій від куріння дуже відрізнявся від сучасних приладів, однак загальна компоновка збереглася до сих пір. Воно виготовлялося з кокосової шкаралупи і забезпечувало проходження тютюнового диму через воду. Шланг на кальян заміняла трубочка з бамбука. Деякі моделі, які виробляються сьогодні, також використовують трубки замість шланга, однак вони досить рідкісні і специфічні.

Тютюн для кальяну, який розміщується в чиліма, віддає свої ароматні пари в шланг через шахту і колбу з водою. Таким чином, гнучка трубка є останнім елементом, що забезпечує надходження диму курцеві. Саме завдяки їй досягається вся зручність наргиле - коли основна частина пристрою знаходиться на підлозі або на столі, а любителю тютюнових сумішей залишається тільки насолоджуватися солодким димом без зайвих фізичних навантажень.

Всі аксесуари для кальяну і його деталі повинні бути сумісними між собою. Як правило, більша частина шлангів має універсальний діаметр і підходить майже до всіх пристроїв. Однак, перед тим як купити його, краще перевірити, чи підійде воно до вашої шахті. Якщо ви робите покупку через інтернет-магазин, то можна запитати додаткову консультацію у продавця. Шланги для кальяну повинні мати такі якості:

  • бути достатньо гнучкими і еластичними;
  • забезпечувати багаторазове скручування;
  • не піддаватися руйнуванню в наслідок тривалої дії тютюнового диму;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Вартість на дані деталі для наргиле не висока, тому навіть якщо бюджет любителя шиші скромний, він все одно зможе модифікувати свій пристрій для куріння.

Вимоги до підбору кальянного шлангу

В інтернет-магазині «Тютюн Львів» шланг для кальяну замовити можна всього за кілька хвилин. Однак перед покупкою варто розібратися, чого саме ви чекаєте від нового аксесуару. Багатьох не влаштовує еластичність м'якої трубки або її довжина. Якщо ви не впевнені в якості нового виробу, рекомендуємо ознайомитися з тематичними відгуками на інтернет-форумах. Найцікавіші обговорення по цій темі можна знайти в великих містах, таких як Львів.

Найбільш поширені моделі шлангів, якими комплектуються наргиле при продажу, виготовлені з силікону. Даний матеріал володіє всіма необхідними якостями, ключовими з яких є міцність і еластичність. Кальяни з такими шлангами розкурюють досить просто.

Крім самої еластичної трубки важливими частинами у шланга є місце його кріплення до шахти і мундштук. Купуючи новий аксесуар, перевірте якість ущільнення, воно повинно виключити порушення герметичності в цьому вузлі і не допускати виходу диму. Краще почекати з придбанням, ніж купити непотрібний виріб.

Мундштуки бувають дерев'яні, металеві або пластикові. Найдорожчі і ексклюзивні моделі виготовляються з застосуванням благородних металів і дорогоцінного каміння, а також рідкісних порід дерева. Ціна на них може бути висока.

Крім постійного мундштука, сьогодні вважається нормою користуватися одноразовими насадками. Це особливо доречно, якщо пристрій для куріння застосовується одночасно декількома курцями в компанії. На шланг для кальяну ціна розраховується без їх урахування.