Підсвітка

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Підсвічування для кальяну - створи неповторну атмосферу

Асортимент пристроїв для куріння, які сьогодні доступні у продажу, дуже широкий. Але тим, хто любить справити на оточуючих враження своїм наргиле, можна порадити вдосконалити його за допомогою сучасного пристрою. Рекомендуємо особисто перевірити переваги такого гаджета як підсвічування для кальяну, купити яку можна в інтернет-магазині «Тютюн Львів». Наповнена водою і димом прозора колба виглядає незабутньо, якщо вона підсвічується кольоровими RGB-діодами. Це рішення наскільки просте, настільки і елегантне. А враховуючи, що ціна на даний пристрій дуже демократична, його зможе купити навіть любитель шиші зі скромним бюджетом в Україні.

Вибір дизайнерських моделей кальянів іноді обмежується через їхню високу ціну. До того ж наргиле з оригінальною і незвичайною конструкцією не завжди володіють хорошою тягою. Якщо ваш домашній кальян має скляну колбу, то просте підсвічування буквально перетворить його, при цьому всі найголовніші якості залишаться в попередньому вигляді. Якщо ви зважилися купити підсвічування, то єдиною умовою його застосування є наявність прозорої або напівпрозорої колби в шиші.

Переваги пристрою

Поява ефектного підсвічування для кальяну стало можливою завдяки зниженню споживання енергії світлодіодами з одночасним підвищенням компактності потужних елементів живлення. Конструктори зуміли виготовити мініатюрні, але дуже якісні пристрої, які наповнять ваш наргиле всіма кольорами веселки. Підсвічування в колбу для кальяну може стати тією особливістю, яка даруватиме естетичне задоволення при кожному вживанні тютюнової суміші.

Особливо ефектно підсвічування працює при втягуванні парів тютюну. Різнобарвні промені, прориваючись крізь воду в чаші, химерно розчиняються в клубах диму. Таке підсвічування для кальяну у Львові подарує вам відчуття легкої магії при кожному розпалюванні наргиле. Воно здатна створити романтичну і неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні. Світильник має такі переваги:

  • компактні розміри;
  • портативність;
  • зручність розміщення в наргиле зі скляною чашею;
  • застосування поширених і легкодоступних елементів живлення;
  • адекватна вартість.

Інтернет-магазин «Тютюн Львів» допоможе вам придбати тільки якісні пристрої. Ми ретельно підбираємо виробників, вироби яких не викликають нарікань. Перед відправкою покупцю всі гаджети перевіряються на працездатність, контролюється стан батарейок і керуючої апаратури. З нашою допомогою ви зможете купити підсвітку для кальяну недорого і швидко.

Як вибрати візуальні ефекти

Перш ніж придбати цей приголомшливий пристрій корисно дізнатися, які бувають різновиди даних гаджетів. Їх можна класифікувати за такими ознаками:

  • кількість кольорів підсвічування;
  • місце розташування;
  • спосіб управління.

Найпоширенішими моделями, які ви можете замовити в інтернет-магазині «Тютюн Львів», є багатобарвні варіанти. Вони переливаються всіма відтінками веселки. Однак, існують і рішення без можливості перемикання кольору. Найпоширенішими монохромними світильниками є блакитний, зелений і рожевий.

Найбільш поширені аксесуари для кальяну даного типу виготовляються у формі невеликих кіл, які виконують роль підставки. Кальян розміщується прямо на них, і світло дуже красиво проникає в чашу з боку днища. При покупці пристрою саме такого типу потрібно стежити, щоб його розмір збігався з аналогічним показником шиші.

Найцікавіше з асортименту нашого інтернет-магазину виглядають світильники, які поміщаються безпосередньо в форму. Виконані з якісного прозорого пластику, вони зазвичай має форму невеликих кубиків або кульок. Якщо наповнити ними скляні колби, якими комплектуються всі кальяни, то вони зовні дуже нагадують шматочки льоду. Тільки на відміну від замороженої води ці кристали яскраво переливаються прямо у воді. Як правило, час безперервної роботи такого пристрою становить 24 години, після чого необхідно міняти батарейку. Густі клуби диму, які виділяє тютюн для кальяну, виглядають при такому вигляді освітлення особливо красиво.

Пристрої, які конструктивно виконані у вигляді підставки для кальяну можуть мати пульти дистанційного керування. Ціна на такі аксесуари не сильно перевищує звичайні пропозиції. Кубики з підсвічуванням для кальяну такої функції не мають.

Таким чином, який саме вибрати тип світильника, є особистою справою курця наргиле. При цьому місце розташування покупця не особливо важливо, тому що при необхідності доставка буде здійснена по будь-якою адресою за допомогою кур'єрської служби. Світлодіодне підсвічування для кальяну - це гарна і недорога прикраса домашньої атмосфери для тих, хто цінує комфорт і затишок.

Цей пристрій можна застосовувати як вдома, так і в хука-клубах у Львові і інших містах. На підсвічування для кальянів ціна, яку пропонує наш інтернет-магазин, одна з найнижчих на ринку.