Інші аксесуари

Показано від 1 до 15 з 34 (всього сторінок: 3)

Інші аксесуари та запчастини для кальяну. Які ще комплектуючі для кальяну необхідні?

Купити кальян дешево Ви можете в нашому магазині, але для зручного і комфортного його використання необхідно мати не тільки сам прилад. Придбання додаткових аксесуарів для обслуговування істотно скоротить витрати часу приготування для куріння тютюну, а також чищення основних елементів після церемонії.

Базові деталі кальяну

Основні різновиди кальяну має ідентичну конструкцію, хоча форми і вживані матеріали можуть відрізнятися. У складі приладу є такі деталі:

•        Колба;

•        Шахта;

•        Шланг;

•        Чаша;

•        Ущільнювачі;

•        Блюдце;

•        Мундштук.

Основні деталі для кальяну можуть бути заміненими через механічне пошкодження або ж втрату фізичних властивостей. В результаті необхідно придбання аналогічних частин. Наприклад, скляна колба має прекрасні характеристиками, але при випадковому падінні на тверду поверхню можна легко її пошкодити. Надалі вона не буде придатна до використання через виникнення тріщини або ж повне пошкодження. Буде потрібно придбання такої ж колби, яка підійде в посадочне гніздо шахти.

Чашка для кальяну, виготовлена з кераміки або глини, також може стати непридатною до подальшої експлуатації після механічного пошкодження. Дана ситуація не трапиться, якщо придбати дану деталь з силікону.

Додаткові аксесуари

В якості додаткової комплектації можна придбати йоржики для чищення (колби і шахти), ковпак, калауд лотус, мангал для вугілля і ін. Представлений на сайті асортимент дозволить максимально полегшити обслуговування курильного приладу, а також забезпечити нормальне функціонування кальяну при несприятливих умовах. Крім цього, є елементи для поліпшення естетичного вигляду головного приладу східній церемонії у вигляді ефектного освітлення. Сучасні світлодіодні технології дозволяють забезпечити оригінальне освітлення. Низький рівень споживання енергії та широкий вибір кольорів дозволять отримати необхідний ефект і обійтися без дротів, які постійно заважають.

Щоб придбати комплектуючі для свого кальяну, необхідно просто знати його характеристики і самостійно вибрати з представленого асортименту запасних частин. Якщо ж це складно для вас, то можна скористатися послугами нашого фахівця. Він швидко підбере шукані запчастини для кальяну і дасть кваліфіковану консультацію. Висока якість продукції та конкурентні ціни вас порадують. Тому купити у нас аксесуари для кальяну можна вигідно, швидко і з гарантією.