Чаші

Показано від 1 до 15 з 29 (всього сторінок: 2)

Чаша для кальяну - як зробити вибір

Одним з основних елементів наргиле є чаша. Саме в неї заправляють курильну суміш. Але цим її призначення не обмежується. Якщо ви хочете чашу для кальяну купити у Львові, рекомендується звертати увагу на таку, яка здатна добре утримувати комфортну для вас температуру.

Матеріали, розміри та форми чаш

Чаша для кальяну може бути виготовлена ​​з різних матеріалів, від цього, багато в чому, залежить процес куріння. До основних відносяться такі:

  1. Глина. Цей матеріал дуже популярний. Багато хто віддає перевагу купити кальян саме з глиняного чашею. Він оптимально підходить для виготовлення подібних виробів. Незважаючи на те, що розігрівається глиняний аксесуар довше виробів, виконаних з інших матеріалів, він відмінно утримує жар. З глиною зручно працювати, продукція з неї відмінно передає смак курильної суміші, підтримує потрібну температуру. Для того щоб вона краще вбирала тютюн, її піддають випалу. Також деякі виробники використовують технологію вимочування в молоці. Продукт 2 рази піддають процесу обсмаження, а між ними просочують молоком поверхню. Глина стає більш щільною і не пропускає сироп. Тому купити чашу для кальяну з глини воліють багато любителів наргиле.
  2. Глазур - являє собою глину з додаванням домішок. Поверхня у таких виробів гладка, віддає блиском. Покривають глазурью чашу повністю або ту частину, куди закладається тютюнова суміш. Вона не вбирає сироп, що є безсумнівним плюсом. Але працювати з такими виробами не зовсім комфортно, так як до перегріву матеріал відноситься не дуже добре, і відновити тютюн складно.
  3. Силікон - чаші з цього матеріалу перегріти складно. З цієї причини рекомендується з силікону чаші для кальяну замовити новачкам. Також вони оптимально підходять для тих, хто планує використовувати більш міцні види курильних сумішей. Матеріал важко піддається прогріванню, тому потрібно постійно контролювати жар. Коштує така чаша для кальяну недорого.

При виготовленні продукції виробники використовують і інші матеріали: деревину, скло, метал. Вартість їх вище, вони менш яскраво передають смак тютюну, і при курінні не так стабільні. Але можна замовити дорогі моделі з цих матеріалів, які мають відмінні властивості. Зробити це можна на офіційному сайті «Тютюн Львів», незалежно від місця проживання. Обраний товар доставлять в будь-яке місто - Львів, Дніпро, інший регіон у чітко встановлені терміни.

Розмір і форма - мають значення

Розмір чаш також відрізняється. У продажу є невеликі плоскі вироби, розраховані на одну людину, в нього можна помістити від 5 до 8 грам тютюнової суміші. Заправку вдавлюють і щільно забивають. Це відмінний варіант для тих, хто любить палити тютюн для кальяну соло. Також існують великі глибокі чаші. У ній збільшується час куріння, але аромат тримається не так довго. Сказати про те, яка з них краще не вийде, так як багато в чому це залежить від виду тютюну, його міцності і умінь курця.

Якщо говорити про форму, то їх існує декілька, але найбільш популярні такі:

  1. Турка - класичної форми виріб з товстими стінками і декількома отворами на дні, через які повітря проходить крізь курильну суміш. В результаті виділяється більше нікотину. У неї гарна передача смаку і вона здатна непогано утримувати жар.
  2. Фанел - чаша з отвором, що знаходяться по центру, що нагадує за зовнішнім виглядом вулкан. Курити тютюнову суміш в ній більш комфортно, вона м'якша, так як повітря не проходить через тютюн.
  3. Алиен - ідентична Фанел, але відрізняється обсягом, він менше. Цей варіант підходить для куріння соло.
  4. Убивашка - особливість полягає в наявності рівного дна. Суміш добре обігрівається і всередині, і зовні, виділяючи багато нікотину.

Звертаючи увагу на такі критерії, кожен зможе придбати для себе оптимальний варіант. Купити якісні аксесуари для кальяну, в тому числі чашу, можна в інтернет-магазині «Тютюн Львів». Доставка продукції здійснюється по всій Україні транспортною компанією. Ціни на чаші для кальяну можна подивитися в каталозі і вибрати з асортименту ту, яка найбільше підходить за критеріями.